Thomas Schreiber affisch för Hammarby IF

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

THOMAS SCHREIBER, (f.1974) 2 st "Bajen For Ever", affischer föreställande Lena Fast med tatuering designad av Doc Forest (Ove Skog), ca 83x60 cm

Mjuka veck, slitage, kantskador

808543

2020-09-14