Hildegard Berencreutz olja på duk daterad 1910

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HILDEGARD BERENCREUTZ (1866-1946), "Vinterskymning", signerad och daterad H. B-z 1910, betitlad a tergo, olja på duk 25 x 38 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar, mindre retusch

808544

Päivämäärä:

2020-09-14