Hildegard Berencreutz olja på duk daterad 1910
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HILDEGARD BERENCREUTZ (1866-1946), "Vinterskymning", signerad och daterad H. B-z 1910, betitlad a tergo, olja på duk 25 x 38 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar, mindre retusch
808544
Päivämäärä:
2020-09-14