Trädgårdstomte
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSTOMTE med lykta, 1970-tal, gjuten spraylackerad plast, öppningsbar lykta i lackerad plåt och glas med belysning, höjd ca 81 cm
Slitage, sprickor, luva avslagen, ej funktionstestad
808559
2020-09-08