Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, empire-stil omkring 1860/70-tal, mahogny med dekorelement av ben och mässing, höjd ca 68 cm 60x38 cm
Bruksslitage, smärre märken.
808584
2020-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här