Empire-stil sidobord

Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord
Empire-stil sidobord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, empire-stil omkring 1860/70-tal, mahogny med dekorelement av ben och mässing, höjd ca 68 cm 60x38 cm

Bruksslitage, smärre märken.

808584

2020-09-07