Edition Vogue Mulberry Bayswater Väska
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MULBERRY, Bayswater, väska, färg oak, krokopräglat läder, invändigt klädd med klassiskt tyg med Mullbärsträd, invändig ficka med dragkedja, låsplatta i mässing, i sidan spännband, brickmärkt och numrerad, längd ca 35 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 26 cm exkl handtag, lås med 2 st nycklar samt dustbag Mulberrry medföljer
Ut med kanter slitage och mindre missfärgningar. Något torrt läder.
808590
2020-09-13