Landskap

Landskap
Landskap
Landskap
Landskap

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MONOGRAMIST (1900-tal): Isländskt landskap, signerad JK 1922, olja på duk, 48x57 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ytsmuts

808591

2020-09-07