Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MONOGRAMIST (1900-tal): Isländskt landskap, signerad JK 1922, olja på duk, 48x57 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ytsmuts
808591
2020-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner