Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
VETTAR, 17 st, bemålat trä, 1990-tal, merparten signerade och daterade 89-91 Böda, längd ca 29-40 cm
Smärre slitage, en med skadad hals
808593
2020-09-08