Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 22-25 cm
En med kantlagning, den andra (med hänklar) borrad för el
808597
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här