Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 22-25 cm

En med kantlagning, den andra (med hänklar) borrad för el

808597

2020-09-08