Espressomaskin La Cambali

Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali
Espressomaskin La Cambali

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESPRESSOMASKIN, Italien, La Cambali, 1900-talets slut, mässing
,

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

808629

2020-09-11