Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESPRESSOMASKIN, Italien, La Cambali, 1900-talets slut, mässing
,
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
808629
2020-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här