Parti glas

Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas
Parti glas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI GLAS, från Kosta, Boda och Orrefors, (10 dlr), bland annat: vas, Bertil Vallien, "Rainbow", Boda, vas, Monica Backström, Kosta, skål, Mona Morales Schildt, Kosta, skål, sigerad Rolf Sinnemark, unik, signerad, 2 vaser, sannolikt Erik Höglund, Boda,
höjder mellan 6-20 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

808635

2020-09-10