Hanspegel

Hanspegel
Hanspegel
Hanspegel
Hanspegel
Hanspegel
Hanspegel

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

HANDSPEGEL, art nouveau-stil, mässing och glas, 1900-talets första hälft, höjd 28 cm.

Bruksslitage, glas med nagg.

808637

2020-09-16