Alvar Aalto barstolar 3 st K65

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, barstolar, 3 st ´´K65´´, för Artek, björk, sitthöjd ca 60 cm

Slitage, repor, kantstött

808642

2020-09-08