Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIANOPALL/BÄNK, 1900-talets första hälft, sammet klädd sits, sitthöjd ca 46, längd 120 cm

Bruksslitage, repor, kantstött, löst textilband

808667

2020-09-08