Tekannor Kina 1900-tal

Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal
Tekannor Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNOR, 2 st., lergods samt koppar, Kina, 1900-tal, höjd ca 12-13 cm

En pip med nagg

808670

2020-09-07