Soffgrupp rokokostil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, bestående av: soffa, 2 fåtöljer samt soffbord, rokokostil, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, textil klädsel, fåtöljernas sitthöjd ca 40 cm, soffans längd ca 150, sitthöjd 42 cm, bordets höjd ca 60, 99x59 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
808672
2020-09-11