Bokhylla med skåp

Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp
Bokhylla med skåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1920/30-tal, låg modell med skåp, mörkbetsat lövträ, höjd ca 70, 100x23 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

808675

2020-09-09