Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, TALLRIK samt TEKANNA, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, 1800-tal respektive 1900-tal, längd 16,5- 22 cm.

Bruksslitage, nagg,

808706

2020-09-16