Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
FÖNSTERGLAS, 1900-talets mitt, 3, blyinfattat, flerfärgat, ca 125x50 cm
Ostabila, ett fönsterglas med prickor vid 3 glasrutor, bruksslitage
808709
2020-09-10