Fönsterglas 3 st

Fönsterglas 3 st
Fönsterglas 3 st
Fönsterglas 3 st
Fönsterglas 3 st
Fönsterglas 3 st
Fönsterglas 3 st

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

FÖNSTERGLAS, 1900-talets mitt, 3, blyinfattat, flerfärgat, ca 125x50 cm

Ostabila, ett fönsterglas med prickor vid 3 glasrutor, bruksslitage

808709

2020-09-10