Sonia Delaunay (1885-1979)

Sonia Delaunay (1885-1979)
Sonia Delaunay (1885-1979)
Sonia Delaunay (1885-1979)
Sonia Delaunay (1885-1979)
Sonia Delaunay (1885-1979)
Sonia Delaunay (1885-1979)

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SONIA DELAUNAY (1885-1979): "Femme an Paravent", stämpelsignerad, 88/900, färglitografi, bladmått ca 50 x 36 cm

808714

2020-09-12