Barnsäng

Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARNSÄNG, 1900-talets första hälft, vitlackerat stål, utdragbar, hjul framtill, höjd ca 76, 55x83-150 cm

åldersrelaterat slitage

808727

2020-09-10