Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Vy över fransk by, signerad E. Cederberg 1950, med dedikation ´a ma cherie Gudrun, olja på pannå, ca 40 x 31 cm

808753

2020-09-07