Fleischmann modelljärnväg
Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
FLEISCHMANN, modelljärnväg, Tyskland, 1950-tal, lok, 2 personvagnar, godsvagn, Fleischmann Pennsylvania Times Square vagn, mindre vagn, räls, transformatorer, orginialboxar, två instruktionshäften på svenska
Trasiga boxar, trasiga fönster på Pennsylvania vagnen, slitage, funktion ej kontrollerad eller garanterad
808758
2020-09-07