Fleischmann modelljärnväg

Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg
Fleischmann modelljärnväg

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

FLEISCHMANN, modelljärnväg, Tyskland, 1950-tal, lok, 2 personvagnar, godsvagn, Fleischmann Pennsylvania Times Square vagn, mindre vagn, räls, transformatorer, orginialboxar, två instruktionshäften på svenska

Trasiga boxar, trasiga fönster på Pennsylvania vagnen, slitage, funktion ej kontrollerad eller garanterad

808758

2020-09-07