Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 2-lådig, med marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, intarsiadekor, höjd ca 78, 77 x 44 cm
Slitage, märken, ferniss skador
808792
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här