Skulptur morian med bärande snäcka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, i form av morian med bärande snäcka, träskuren, bemålad, höjd ca 133 cm

Omfattande skador, slitage

808800

2020-09-09