Franskt jakthorn

Franskt jakthorn
Franskt jakthorn
Franskt jakthorn
Franskt jakthorn

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

JAKTHORN, troligen Franskt, mässing, längd 66 cm

Slitage, bucklor

808805

2020-09-16