Skåp Louis XVI-stil

Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, med marmorskiva, fanér i olika träslag, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 114, 109 x 45 cm

Krackelerad ferniss/lack, slitage, märken
Skiva med lagning

808809

2020-09-09