Skåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, med marmorskiva, fanér i olika träslag, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 114, 109 x 45 cm
Krackelerad ferniss/lack, slitage, märken
Skiva med lagning
808809
2020-09-09