Soffa
2020-09-10
808814
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, guistaviansk stil, 1800-talets slut, skurna detaljer, förgylld, stoppad och md textil klädsel, sitthöjd ca 45, längd 145 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, några band lösa