Stolar Grand prix
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE JACOBSEN, (6) "Grand Prix", 6 st stolar, Fritz Hansen, Danmark, formgiven 1957, formpressat och lackerat trä,, kromad benställning, sitthöjd ca 45 cm
En med lite mer svikt i ryggen, krackelyr, slitage
808845
2020-09-10