Stolar Grand prix

Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix
Stolar Grand prix

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, (6) "Grand Prix", 6 st stolar, Fritz Hansen, Danmark, formgiven 1957, formpressat och lackerat trä,, kromad benställning, sitthöjd ca 45 cm

En med lite mer svikt i ryggen, krackelyr, slitage

808845

2020-09-10