Henry Charles Clifford

Henry Charles Clifford
Henry Charles Clifford
Henry Charles Clifford
Henry Charles Clifford

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRY CHARLES CLIFFORD (1861-1947), tillskriven, sällskap i landskap med vattendrag, olja på duk, uppspänd på pannå, signerad på lapp à tergo, bildmått 27x35 cm

Framstår i gott skick

808862

2020-09-14