Nysilver kaffeservis i tre delar

Klubbat för:

30 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, GAB, 1900-tal, höjd 12-19 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, kaffekannan och gräddkannan något instabil samt sockerskålen sned

808863

2020-09-16