Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, GAB, 1900-tal, höjd 12-19 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, kaffekannan och gräddkannan något instabil samt sockerskålen sned
808863
2020-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner