Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1950-tal, märkt GT, Svensk Möbelindusti, teak, höjd ca 60, största bredd 39 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Stötmärken, repor, slitage

808877

2020-09-14