Klubbat för:
75 EUR
Utropspris
150 EUR
BORDSSURTOUT, nysilver, 1800/1900-tal, flaskor och ströare i glas, två flaskor med delar i silver, bredd 20 cm
Bruksslitage, smärre bucklor, nagg, flaskor kompletterade, en flaska med nagg
808880
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här