Bordssurtout i nysilver och kristall

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

150 EUR

BORDSSURTOUT, nysilver, 1800/1900-tal, flaskor och ströare i glas, två flaskor med delar i silver, bredd 20 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, nagg, flaskor kompletterade, en flaska med nagg

808880

2020-09-16