Klubbat för:
15 000 SEK
30 000 SEK
BORD MED STENSKIVA, 1700-tal, stomme i ek, skuren dekor, huggen skiva, höjd ca 79, 153 x 96 cm
Skiva med lagningar, nagg, stomme med märken
808881
2020-09-20