Bord med stenskiva 1700-tal

Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal
Bord med stenskiva 1700-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

30 000 SEK

BORD MED STENSKIVA, 1700-tal, stomme i ek, skuren dekor, huggen skiva, höjd ca 79, 153 x 96 cm

Skiva med lagningar, nagg, stomme med märken

808881

2020-09-20