Förvaringsskåp

Förvaringsskåp
Förvaringsskåp
Förvaringsskåp
Förvaringsskåp
Förvaringsskåp
Förvaringsskåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

FÖRVARINGSSKÅP, 1900-talets mitt, 6 lådor, höjd ca 67, 50x23 cm

Bruksslitage

808893

2020-09-14