Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SILVER, 25 delar, 1800-tal respektive 1900-tal, tesil, soppslev, 7 bordsgafflar modell "Svensk rund" (längd 18 cm), 3 bordskedar, 2 matskedar, 9 teskedar samt 2 kaffeskedar, total vikt 855 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, bucklor, gravyr.

808900

2020-09-20