Koch & Bergfeld Bremen,
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
KOCH & BERGFELD, uppläggningsskedar, 2 st., silver, förgyllda skedblad, Bremen, längd 20 cm, vikt ca 110 g, i etui
Kuntoraportti
Mindre bruksslitage, monogramgravyr.
808902
Päivämäärä:
2020-09-20