Koch & Bergfeld Bremen,

Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,
Koch & Bergfeld  Bremen,

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

KOCH & BERGFELD, uppläggningsskedar, 2 st., silver, förgyllda skedblad, Bremen, längd 20 cm, vikt ca 110 g, i etui

Kuntoraportti

Mindre bruksslitage, monogramgravyr.

808902

Päivämäärä:

2020-09-20