Klubbat för:
1 700 EUR
Utropspris
2 000 EUR
LJUSKRONA, stomme i förgylld mässing, färglösa prismor i olika former, diameter 75 cm, höjd 110 cm, Frankrike / Ryssland, sekelskiftet 1800/1900.
Smått slitage, lösa prismor medföljer.
808904
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här