Rysk ljuskrona

Rysk ljuskrona
Rysk ljuskrona
Rysk ljuskrona
Rysk ljuskrona

Klubbat för:

1 700 EUR

Utropspris

2 000 EUR

LJUSKRONA, stomme i förgylld mässing, färglösa prismor i olika former, diameter 75 cm, höjd 110 cm, Frankrike / Ryssland, sekelskiftet 1800/1900.

Smått slitage, lösa prismor medföljer.

808904

2020-09-15