Dekorativ

Dekorativ
Dekorativ
Dekorativ
Dekorativ
Dekorativ
Dekorativ
Dekorativ
Dekorativ

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

KLÄDHÄNGARE, "Dekorativ", AB Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp, 1900-talets mitt, furu och gulmetall, svängbara krokar, etikettmärkt, längd 57, höjd 16,5 cm.

Bruksslitage, metallen något skavd.

808926

2020-09-20