Carl L Lindqvist

Carl L Lindqvist
Carl L Lindqvist
Carl L Lindqvist
Carl L Lindqvist
Carl L Lindqvist
Carl L Lindqvist

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL L LINDQVIST (1856-1941): Kvarnen Waldemarsudde, signerad och daterad Carl L. Lindqvist 99, akvarell, ca 37x28

Ej examinerad ur ram, ställvis med fuktfläckar

808927

2020-09-12