Thorvald Rygaard oljemålning

Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORVALD RYGAARD (Norge, 1872-1939): Norskt fjordlandskap, signerad och daterad T. Rygaard 1933, olja på duk, bildmått 54x90 cm

Bruksslitage, ytsmuts

808929

2020-09-07