Skåp med överdel

Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel
Skåp med överdel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅP MED ÖVERDEL, 1900-talets början, furu, avlutat, total höjd ca 225, 113 x 51 cm

Skador, slitage, maskstungen

808948

2020-09-22