Helmer Teleman trärelief

Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief
Helmer Teleman trärelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMER TELEMAN (1903-1991): Fiskare, trärelief, skuren dekor, signerad samt daterad H Teleman 76, ca 53x43 cm

808954

2020-09-07