Kandelabrar ett par rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, silver, rokokostil, för 2 ljus vardera, märkt 830s, svenska importstämplar, höjd ca 15, längd 29 cm

Slitage

808957

2020-09-20