Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, silver, rokokostil, för 2 ljus vardera, märkt 830s, svenska importstämplar, höjd ca 15, längd 29 cm
Slitage
808957
2020-09-20