Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, grön Keshan, semiantik, ull på bomullsvarp, signerad, ca 311x217 cm
Obetydligt slitage, nytvättad
808964
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här