Skulptur Åke Larsson

Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE LARSSON (1933): skulptur, glaserat stengods, signerad Åke L, daterad 75, höjd ca 33 cm

808978

2020-09-20