Likörservis i schatull

Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull
Likörservis i schatull

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

SCHATULL, svärtat trä, 1800-tal, mässingsinläggningar, med likörservis, likörservis av glas, etsad dekor, omfattande 4 karaffer och 16 glas, höjd 27 cm

Nyckel saknas, smärre skador, glasdelar kompletterade, nagg.

808982

2020-09-16