Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HYLLA, 1900-tal, ombyggd front från SAAB modell 93, bemålad plåt, höjd 107, 108x51 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

808993

2020-09-08