Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HYLLA, 1900-tal, ombyggd front från SAAB modell 93, bemålad plåt, höjd 107, 108x51 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
808993
2020-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner